تائید
فروش مسکونیآپارتمانظفر میرداماد/101متر/3ساله/2پارکینگ

ظفر میرداماد/101متر/3ساله/2پارکینگ

1 هفته پیش در ظفر

متراژ
101
ساخت
1403
قیمت کل
‏34,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏343,564,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅ بهترین فرعی و بن بست منطقه
✅ کاملاً بافت مسکونی و ساکنین محترم
✅ 2پارکینگ سندی+انباری و تراس کاربردی
✅ مناسب جهت سکونت و سرمایه گذاری
✅2 مورد مشابه ولی تک پارکینگ موجود می باشد
✅غرق در نور و آفتاب مستقیم و بدون مشرف
✅ فایل شخصی می باشد.
☑️ کارشناس شما در تمامی امور ملکی ☑️
☑️ ( امین یکتا )☑️