تائید
فروش مسکونیآپارتمانعبدالمطلب خیام بزم آرا/150متر/ سه خواب/لوکس

عبدالمطلب خیام بزم آرا/150متر/ سه خواب/لوکس

2 هفته پیش در فتح‌المبین

متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏9,735,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,900,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش واحد آپارتمان بسیار لوکس و با کیفیت در محله آرام بزم آرا
این واحد با تمرکز بر کیفیت ساخت و متریال درجه یک طراحی شده و برای کسانی که به “اصالت ساخت” اهمیت می دهند، انتخابی ایده آل است.

❇️ 150متر
❇️ سه خواب
❇️ محله ای بسیار دنج، آرام و با همسایگان سطح بالا
❇️ نما سنگ مدرن

مشاور؛ علی منعم