تائید
فروش مسکونیآپارتمانعدالت بالا. 170متر تک واحدی

عدالت بالا. 170متر تک واحدی

3 روز پیش در گرگان

متراژ
170
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏117,647,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
◀️یک واحد بهترین نقطه شهر
◀️جاده ناهارخوران
◀️170متری
◀️سه خواب
◀️لابی
◀️فرصت عالی برای سکونت و سرمایه گذاری
◀️دسترسی به مناطق بالا و مرکز شهر
◀️یک خواب مستر
◀️لابی شیک
◀️طبقه اول و طبقه شش موجود می باشد
◀️با احترام دریافت آدرس دقیق ،حضوری در دفتر کارو امکان پذیر است.
◀️تخفیف ضمن قرارداد
____________________________________

⏺️160متری صیاد
⏺️113متری صیاد
⏺️118متری عدالت 88
⏺️158متری عدالت 88
⏺️130متری عدالت 81
___________________________
✔️ فایل های مشابه موجود است
✔️خریدو فروش مطمئن و ایمن واحد شما
✔️در گروه ساختمانی و مشاورین املاک کارو
✔️نبش صیاد 7-مجتمع کارو
✔️خانم شیخ رحیمی