تائید
فروش مسکونیآپارتمانعرصه و عیان 125متری کارگر

عرصه و عیان 125متری کارگر

4 روز پیش در رجایی

متراژ
125
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏28,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏228,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
حمیدرضا بهروز هستم کارشناس فروش دپارتمان املاک آگاه

فرصتی بی نظیر برای سازندگان و سرمایه گذاران در یکی از لوکس ترین و اعیان نشین ترین نقاط منطقه.
- **موقعیت:** خیابان کارگر (منطقه ای آرام، دنج و بسیار باپرستیژ)
- **متراژ زمین:** 125 متر مربع (عرصه و عیان)
- **وضعیت موجود:** دارای 2 واحد در 2 طبقه (هر واحد با ورودی کاملاً مستقل و 2 خوابه)
- **امتیازات:** دارای امتیازات کامل و سند رسمی
- **ویژگی زمین:** 10 متر رو به خیابان (بر عالی برای ساخت بنای مدرن)
- **موقعیت استراتژیک:** کمتر از 2 دقیقه فاصله تا بام سبز، استخر و مراکز تفریحی اصلی
- **قیمت هر متر این ملک**- 228میلیون
این ملک به دلیل موقعیت مکانی و پتانسیل ساخت بنای لوکس، هم برای ساخت یک ویلای شهری مدرن و هم برای سرمایه گذاری بلندمدت، گزینه ای بی رقیب است.
جهت اطلاعات بیشتر و بازدید از محل، تماس بگیرید.