تائید
فروش مسکونیآپارتمانعطایی جدید(فروش آپارتمان)214متر/براصلی 2کله/فول

عطایی جدید(فروش آپارتمان)214متر/براصلی 2کله/فول

2 روز پیش در اردبیل

متراژ
214
ساخت
1403
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏23,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏107,943,000 تومان
طبقه
6
تعداد کل طبقات
7
به نام یگانه معمارهستی

✔️مشخصات ملک:
#براصلی/2کله
#متراژ 214
#طبقه 6از7
# 3خواب(مستر)
# ساخت 1403
# تک واحدی
# فول امکانات/لاکچری
# کف سرامیک
#کدفایل:5909
^مشاور شما : خانم مهندس نیکوکار^

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
⚜️با آقای املاک رویایتان را به خانه تبدیل کنید⚜️
⚜️ بمدیریت : اسمعیلی ⚜️

✔️خرید و فروش
✔️رهن و اجاره
✔️مشارکت در ساخت
〽️تهاتر ، معاوضه〽️
✔️مشاوره و کارشناسی تخصصی در امور ملکی
✔️برای حفظ حقوق مشتریان تمامی قراردادها با حضور وکیل پایه یک دادگستری انجام می گردد
✔️جهت دریافت فایلهای مشابه با کارشناسان ما در ارتباط باشید
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
⚜️کارگزاری آقای املاک⚜️