ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
علیمحمدی/107 متر/خوش نقشه/دنج
علیمحمدی/107 متر/خوش نقشه/دنج
4 روز پیش در گرگان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
107
ساخت
1395
قیمت کل
7,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
68,224,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
یه 107 متری خوش نقشه در طبقه دوم، توی یکی از بهترین لوکیشن های علیمحمدی؛
جایی که هم دسترسی عالی داره، هم همیشه جزو محله های پرتقاضاست.
واحد بسیار شیک؛ از کابینت ها تا کف پوش با جزئیات اجرا شده.
طبقه دوم بودنش هم دقیقاً همون چیزیه که اکثر خریدارها دنبالش هستن؛
نه دردسر طبقات بالا، نه شلوغی طبقات پایین.
نقطه مهم این فایل؟
واقعاً مشابهش تو بازار کمه.
نه فقط به خاطر لوکیشن، بلکه به خاطر ترکیب متراژ، طبقه و شرایط معامله.
مالک هم منعطفه؛
اگه بخشی از مبلغ آماده باشه، امکان نشستن مالک هم وجود داره و این توی بازار امروز یه امتیاز جدیه.
107 متر طبقه 2 در لوکیشن عالی علیمحمدی، کم یاب، خوش موقعیت و با شرایط معامله منعطف
⚠️ این مدل فایل ها معمولاً قبل از اینکه کامل روی بازار بچرخن جمع میشن…
اگه دنبال گزینه تکراری نیستی، این مورد ارزش دیدن داره
کارگزاری املاک رابین
نبش صیاد 36
مشاور شما مهندس جعفرنیا
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت