تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاعمارت مستقل بهترین لوکیشن شریعتی

عمارت مستقل بهترین لوکیشن شریعتی

2 روز پیش در اراک

متراژ
270
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
135
قیمت کل
‏15,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏116,296,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
منزل مستقل با 135متر زمین
دوتا 100متر بنا
70متر زیر زمین
25متر خرپشته
35متر حیاط ماشین رو
سند 6دانگ آماده انتقال
بسیار ارزنده و خوش قیمت
غرق در نور
با بحر عالی و کوچه آرام و دنج

برای موارد مشابه تماس بگیرید

مشاور شما :احسان قاسمی

آدرس ما.انتهای خیابان ملک دپارتمان املاک آراک

مدیریت :جناب آقای رضا قهیه ای