تائید
فروش مسکونیآپارتمانعکس آگهی واقعی76متر2خ دورتادورپنجره/مالک فروشنده

عکس آگهی واقعی76متر2خ دورتادورپنجره/مالک فروشنده

3 روز پیش در کوی فردوس

متراژ
76
ساخت
1386
قیمت کل
‏17,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏236,184,000 تومان
طبقه
5
توجه توجه هنر ما قیمت شکستن است

ابتدا قیمت ها مقایسه شود سپس تماس
____________________________________
76متر
2خواب
بهترین طبقه
نور نقشه عالی در لوکیشن بدون ضعف

تماس=سورپرایز از ساعت 8صبح الی 1بامداد
مشاور قدیمی و فعال شما⚜️اقای قیاسی⚜️