تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز 1 لوکیشن خوب ویو باز

فاز 1 لوکیشن خوب ویو باز

20 ساعت پیش در فاز 2 مهستان

متراژ
185
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏9,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏52,972,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
❤️به نام زیبای خدا❤️
✅دور از هیاهو و امن
✅مناسب زندگی ایده آل و لاکچری
⚜️185 متر
⚜️3 خواب و 1 خواب مستر
⚜️طبقه 1 از 4 تک واحدی
⚜️پارکینگ انباری آسانسور
⚜️کلید نخورده و خام
⚜️منبع ذخیره آب و پمپ فشار قوی
⚜️قابلیت تهاتر با ملک
☑️آقای املاک☑️
☑️⚜️کوروش فرساد⚜️☑️