تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز 11 واحد 86 متری // فروش // پردیس

فاز 11 واحد 86 متری // فروش // پردیس

2 روز پیش در شهرک صنعتی خرم دشت فاز 7

متراژ
86
ساخت
1400
قیمت کل
‏7,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏88,953,000 تومان
طبقه
14
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️ املاک برتر مجتبی⚜️

•| کد 10

✓ واحد 86 متری

✓ زون ؟!

✓ ویودار

✓ 2 خواب

✓ نزدیک مراکز خرید

✓ پلتفرم عالی

✓ مشاعات تمیز

✓ نگهبانی 24 ساعته

✓ عرصه= تسویه

✓ وام= به روز

✓ بهترین لوکیشن

✓ بلوک تمیز و آرام

⚜️ مشاور: حسین پور

☎️ جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید