تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز 11 پردیس طبقه 10 جنوبی عرصه وام تسویه

فاز 11 پردیس طبقه 10 جنوبی عرصه وام تسویه

1 روز پیش در فاز 11

متراژ
87
ساخت
1404
قیمت کل
‏6,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏78,160,000 تومان
طبقه
10
وضعیت واحد
بازسازی نشده
شهر پردیس در فاصله 15 دقیقه ای تا تهران با آب و هوای کوهستانی ( مناسب سرمایه گذاری کوتاه مدت و سکونت )
____________________________________________
ابر سازه های فاز 11 ساخت کوزو پارس ترکیه
____________________________________________
فاز 11
▪︎ زون 2
▪︎ بلوک ؟
▪︎ طبقه 10
▪︎ ویو ابدی
▪︎ 87 متر
▪︎ 2 خواب
▪︎ عرصه تسویه
▪︎ وام تسویه
▪︎ ورودی تسویه
قابلیت 700 میلیون رهن که از مبلغ کل کسر شده
___________________________________________
فایل در همه فاز های پردیس با توجه به بودجه شما موجود میباشد
___________________________________________
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره تماس بگیرید
مشاور دانش