تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز 2 محله 3/ سند تک برگ

فاز 2 محله 3/ سند تک برگ

1 هفته پیش در فاز 2 مهستان

متراژ
93
ساخت
1394
قیمت کل
‏5,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,451,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
♦️بصورت مستقیم و بدون واسطه خریدی مطمئن را
با املاک باربد تجربه کنید…♦️
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⭕️لوکیشن: فاز 2 محله 3
⭕️دسترسی عالی به امکانات رفاهی

✅93 متر دوخوابه
✅طبقه چهارم
✅جهت جنوبی نورگیر

⚜️پارکینگ انباری آسانسور⚜️

‼️واحد تخلیه و آماده سکونت میباشد‼️

〽️قیمت درج شده در آگهی قیمت تمام شده میباشد
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
☎️جهت بازدید و یا اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید…
افشار _ املاک باربد