تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز 7 سه خواب خام آپارتمان پارکینگ مسقف قسطی

فاز 7 سه خواب خام آپارتمان پارکینگ مسقف قسطی

1 ساعت پیش در فاز 7

متراژ
120
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏705,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,875,000 تومان
طبقه
4
شرکت سازنده بسیار معتبر و شناختن شده
دارای سابقه بسیار درخشان
18 ماهه ت حویل
660 میلیون اقساط 18ماهه
120 متری سه خواب
95 متری تا 105 متری دوخوابه
تمامی واحد ها پارکینگ مسقف دارند +انباری
فیزیکی پروژه 50%فعال
سالن بسیار بزرگ و دلباز
موقعیت و منطقه عالی و بی رقیب
دولاین آسانسور باری و دولاین آسانسور نفری
سه راه پله مجزا

سپهر هستم کارشناس تخصصی کلیه املاک در شهر جدید پرند
جهت کسب اطلاعات بیشتر فقط و فقط تماس حاصل فرمایید ✌
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور مسکن مهر ملی امتیاز فاز ۷ شخصی ساز