تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز هشت/خیابان ولیعصر /عرصه تسویه

فاز هشت/خیابان ولیعصر /عرصه تسویه

2 روز پیش در فاز 8

متراژ
105
ساخت
1403
قیمت کل
‏8,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,952,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
فرصت طلایی خرید واحد 105 متری در فاز 8 پردیس

پروژه معتبر
اسکان سازان
| دوخوابه | طبقه دوم | عرصه تسویه کامل

اگر به دنبال واحدی باکیفیت، خوش نقشه و آماده سکونت در یکی از بهترین نقاط فاز 8 هستید، این ملک می تواند دقیقاً همان گزینه ای باشد که انتظارش را دارید.

مشخصات ممتاز ملک:

• 105 متر زیربنای مفید و خوش چیدمان
• دو خواب استاندارد با نورگیری عالی
• طبقه دوم از ساختمان 5 طبقه دو واحدی (آرام، کم تراکم، ایده آل برای سکونت)
• اقسای وام به روز پرداخت شده
• پارکینگ مسقف اختصاصی
• انباری بزرگ داخل واحد
• آسانسور فعال و سرویس شده

ویژگی های برجسته:

• مشاعات بسیار تمیز، اصولی و خوش مدیریت
• همسایگان خوش فرهنگ و فضایی کاملاً خانوادگی
• موقعیت عالی با دسترسی سریع به تمام امکانات رفاهی و تجاری فاز 8
• کلید آماده تحویل – بازدید هر روز امکان پذیر

یک انتخاب مطمئن برای سکونت یا سرمایه گذاری

این واحد از نظر کیفیت ساخت، موقعیت و شرایط سند، گزینه ای بی نقص و آماده تحویل است

خانم توانا