تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفاز1 خیابان اسکان،560متری،قابل ساخت4طبقه

فاز1 خیابان اسکان،560متری،قابل ساخت4طبقه

1 روز پیش در فاز 2 مهستان

قیمت کل
‏17,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏31,250,000 تومان
⚜️املاک کارگزاری کوروش⚜️

⭕️شهر جدید هشتگرد
⭕️فاز 1
⭕️560 متر مفید
⭕️خیابان اسکان
⭕️ جنوبی
⭕️پرتردودترین خیابان شهرجدید
⭕️قابل ساخت
⭕️4طبقه رو همکف
⭕زیرقیمت منطقه

-------------------------------------------------------------------
بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری
دسترسی به امکانات رفاهی عالی

⚪️فایل های متنوع و متناسب با بودجه شما⚪️

خرید و فروش ، رهن و اجاره آپارتمان ، زمین و ویلا