فاز11 زون4 شمالی فول87 متر2 خواب وام تسویه (طراوت)
1 روز پیش در فاز 11
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
87
ساخت
1398
قیمت کل
7,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
87,931,000 تومان
طبقه
5
⚜️ـ فاز 11 پردیس زون 4 شمالی ⚜️
⚜️ـ مشاور تخصصی فاز 11:ایلیا خسروی⚜️
⚜️ـ کد اگهی:110⚜️
ـ
-87 متر دوخواب
-طبقه5 ویو دار
-فول تخلیه به روز
-قابل رهن به مبلغ 600میلیون
-وام به مبلغ 70 میلیون تسویه✅
-واحد تمیز مرتب پلتفرم ارام✅
------------------------------------------------------------------------------
-بلوک واقع در خیابان طراوت
دسترسی اسان به نانوایی؛ مدرسه؛ هایپر مارکت و...
-عکس متعلق به واحد میباشد✅
⚜️-واحد مشابه متناسب با بودجه شما موجود میباشد⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.