تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز11 پردیس فروش آپارتمان 5 جنوبی فول تسویه

فاز11 پردیس فروش آپارتمان 5 جنوبی فول تسویه

4 ساعت پیش در فاز 11

متراژ
87
ساخت
1403
قیمت کل
‏6,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,229,000 تومان
طبقه
5
《بورس آپارتمان های ترکیه ساز منطقه》

87متری
دوخواب
14 طبقه
4 واحدی
پذیرایی پرده خور

➖دسترسی سریع به مراکز خرید رفاهی
➖تامین نقدینگی از شما=بازدید بهترینها از ما
➖سرمایه گذاری مطمئن با سود دهی تضمینی

〰️امکان بازدید همه روزه حتی روزهای تعطیل〰️

▫️جهت اطلاعات بیشتر با من در تماس باشید▫️

مشاور شما :خانم آذری