تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز1اندیشه سنددار وام دار پارکینگ سندی

فاز1اندیشه سنددار وام دار پارکینگ سندی

8 ساعت پیش در سرو آزاد

متراژ
66
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏109,090,000 تومان
طبقه
3
✨ آپارتمان 66 متری 2 خوابه | طبقه 3 با پارکینگ | آماده تحویل ✨

واحدی شیک و مدرن در ساختمان کم واحد (6 واحدی)

با **نمای مدرن**، **آشپزخانه هایگلس** مجهز به **هود و گاز رومیزی**، **سقف و دیوار کناف و نقاشی شده**.

**پکیج و رادیاتور** برای گرمایش مطبوع، **بالکن**، **کمد دیواری جادار**، **انباری** و

پارکینگ اختصاصی.

تخلیه و سنددار؛ آماده برای بازدید و خرید شما.

از وام هم میتونی استفاده کنی!!! **قیمت عالی: 7,200,000,000 تومان**

**فرصتی ویژه برای خانه دار شدن! همین حالا تماس بگیرید!**

*کارشناس فروش: ماهک رادمنش*