تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز2 ویلایی 1 طبقه مجزا 185متر3 خواب

فاز2 ویلایی 1 طبقه مجزا 185متر3 خواب

1 ساعت پیش در فاز 2

متراژ
185
ساخت
1397
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏24,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏129,729,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
2
پردیس شهری برای آینده
زندگی و سرمایه گذاری

سازه ای محکم و بسیار زیبا
با بهترین متریال

فاز2محله4

ویلایی 2 طبقه مجزا
زمین 347 متر

(((1 طبقه فقط جهت فروش )))
185متر
3 خواب
1 خواب مستر
طبقه 2

سالن بسیار بزرگ با نورگیر عالی
اتاق خوابهای بزرگ و قابل چیدمان

قاسمی هستم با15سال سابقه درامرخرید و فروش آماده ارائه هرگونه مشاوره ملکی به شما عزیزان می باشم

از بازدید تا محضر وتحویل واحد در کنار شما هستم

اخذ کد رهگیری با تمامی استعلامات قانونی

ساعت تماس
9 صبح تا11 شب

لطفا از انتهای این آگهی وارد پنل من شوید و از الباقی واحدها دیدن فرمایید.