ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
فاز3ویلایی دربست 3طبقه مجزا 310متر بنا
فاز3ویلایی دربست 3طبقه مجزا 310متر بنا
1 هفته پیش در فاز 3
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
320
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
250
قیمت کل
35,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
140,000,000 تومان
پردیس فاز سه
زمین 250 متر
سه واحد مجزا
همکف =80 متر
طبقه اول = 115 متر
طبقه دوم= 115 متر
دارای پایان کار
قاسمی هستم با15سال سابقه در امر خرید و فروش آماده ارائه هرگونه مشاوره ملکی به شما عزیزان می باشم
از بازدید تا محضر و تحویل واحد در کنار شما هستم
ساعت تماس
9 صبح تا 11 شب
از انتهای این آگهی وارد پنل من شوید و از الباقی واحدها دیدن فرمایید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت