تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز6 شمال / دوخواب فول / گیت نگهبانی / طبقات

فاز6 شمال / دوخواب فول / گیت نگهبانی / طبقات

1 روز پیش در فاز 6

متراژ
76
ساخت
1399
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏38,815,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
فروش آپارتمان در فاز6 شمالی پرند

✓✓ دوخواب 76 متری طبقات بالا
✓✓ تجهیز شده، تخلیه و قابل سکونت میباشد
✓✓ واقع در مرکز بلوار کوه نور با دستزسی کامل
✓✓ دسترسی سریع به شاهراه های اصلی پرند
✓✓ دسترسی آسان به خدمات درمانی، رفاهی و تجاری
_____________

⭕در صورت نیاز 300م قابلیت رهن از مبلغ کل کسر میشود⭕

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید