تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز6 / هسا / وام تسویه / طبقه وسط / عـرف بازار

فاز6 / هسا / وام تسویه / طبقه وسط / عـرف بازار

2 روز پیش در فاز 2

متراژ
74
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏1,840,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏24,864,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
✅ کد4151

فروش آپارتمان در فاز6 پرند

یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری و حفظ سرمایه

درباره ی واحد:
◻️ 74 متر مفید و 84 متر سندی با مشاعات
◻️ دسترسی سریع به شاهراه های اصلی پرند
◻️ بلوک کلا سه طبقه و واحد در طبقه وسط قرار دارد
◻️ وام بانک مسکن ب صورت کامل تسویه شده
◻️ 20 میلیون از مبلغ کل عرصه پرداخت شده است

⭕ واقع در منطقه ی نوساز و رو به پیشرفت
⭕ سرعت نقد شوندگی بالا (پروژه بنام و آینده دار)
⭕ نزدیکی به بیمارستان مهر ایرانیان

در صورت تمایل تجهیز ب عهده ی ما

⭐ مشاور تخصصی منطقه هسا: یـاسـیـن

برای هماهنگی بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید