ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فاز8 پردیس/فروش 105 متری/الویت تحویل
فاز8 پردیس/فروش 105 متری/الویت تحویل
15 ساعت پیش در فاز 8
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
105
ساخت
1405
قیمت کل
5,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
50,952,000 تومان
طبقه
4
☆☆●● "دپارتمان املاک فراز" ●●☆☆
●پروژه ایرالبرز
●105 متری
●طبقع چهارم
●اولویت تحویل
●پروژه فعال
●ناحیه 2
●عرصه تسویه
●مناسب سرمایه گذاری
●موارد مشابه موجود است
●رهن و اجاره-خرید و فروش
-----------------------------------
☆☆ جهت یافتن فایل مورد نظر خود ، در انتهای آگهی از گزینه "پروفایل مشاور املاک یا املاک فراز استفاده نمایید" ☆☆
☆☆ کارشناس شما : حاجی بابا☆☆
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت