تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز8پردیس 99متر دوخواب خام محله یک

فاز8پردیس 99متر دوخواب خام محله یک

2 هفته پیش در فاز 8

متراژ
99
ساخت
1404
قیمت کل
‏5,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,070,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
✨️افتخارما جلب رضایت شماست✨️
✨️پردیس فاز8 محله یک کلیدخام
✨️99متر 2 خواب
✨️طبقه 2
✨️5طبقه دو واحدی
✨️وام تسویه
✨️ورود تسویه
✨️دسترسی و موقعیت عالی
✨️استعلام قضایی بروز از شرکت عمران و بانک مسکن
✨️خرید و فروش یکروزه ملک شما
✨️بازسازی صفرتا صد واحد شما
✨️بقیمت ترین واحدهای فاز8
✨️جهت بازدید و اطلاع از فایلهای مشابه و متناسب با بودجه ی شما از ساعت 9 الی 22 پاسخگوی شما عزیزان میباشیم
✨️کارشناس تخصصی فاز8: احسان سبزی
✨️مسکن بزرگ حافظی✨️
✨️واقع در فاز8 بلوار امیرکبیر برمیدون امیرکبیر پاساژ ارکیده