تائید
فروش مسکونیآپارتمانفازدو پادادشهر / بهترین لوکیشن/ لوکس نشین

فازدو پادادشهر / بهترین لوکیشن/ لوکس نشین

2 هفته پیش در فاز دو پاداد

متراژ
140
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
‏6,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,785,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
5
بسم الله الرحمن الرحیم

[کد آگهی = 108]

ـ املاک مهدی ـ
✅ فازدو / بهترین لوکیشن / خ دانش
✅ 140 متری
✅ 3 خواب
✅ دسترسی آسان به تمام مایحتاج روزانه

-------⚜️--------⚜️-------⚜️---------

5 طبقه واقع در طبقه 5

⚜️فول فایلینگ در منطقه⚜️

⚜️ انواع فایل ها متناسب با بودجه شما موجود میباشد⚜️

ضمن
خرید ∆ فروش
رهن ∆ اجاره
به((املاک مهدی)) واقع در اصلی بلوار دانش مراجعه کنید.