تائید
فروش مسکونیآپارتمان*فاطمی 117م2خ تاپ لوکیشن فول امکانات*به قیمت

*فاطمی 117م2خ تاپ لوکیشن فول امکانات*به قیمت

19 ساعت پیش در کارگر شمالی

متراژ
117
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏38,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏329,914,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅️کارشناس: فروش فاطمی..
❗️حتما پروفایل من رو دنبال کنید❗️
♦️آماده دادن مشاوره رایگان به مالکین و مشتریان محترم♦️
❗️مرجع بروزترین واحدهای منطقه فاطمی و یوسف آباد اعم از اجاره و فروش❗️
(دیدنی ترین واحد منطقه)
✔️117متر، 2 خواب، طبقات 1 و 3 و فول امکانات ..
✔️بهترین فرعی منطقه با بهترین دسترسی و موقعیت مکانی..
✔️فایل شخصی بوده و لطفا مشاورین تماس نگیرن و فقط تماس پاسخگو هستم..
⬅️برای اطلاعات بیشتر با من در تماس باشید➡️