تائید
فروش مسکونیآپارتمانفایل دلالی 57 متر فول بلوار 131 رو به آفتاب املاک

فایل دلالی 57 متر فول بلوار 131 رو به آفتاب املاک

2 روز پیش در تهرانپارس شرقی

متراژ
57
ساخت
1381
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏9,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏159,649,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد کل طبقات
4
به نام ایزد منان
املاک فکوری
کم واحد
پارکینگ سندی غیر مزاحم
انباری سندی
بازسازی کامل
خوش نقشه بدون پرتی
سند تک برگ فروشنده صد در صد واقعی و آماده امضاء
در لوکیشنی منحصر به فرد
موردی بی همتا جهت یک سرمایه گذاری ایده آل
کمیسیون یک درصد ( فایل دلالی )
کارشناس تخصصی منطقه : حسینی