تائید
فروش مسکونیآپارتمانفراشاهی 135متری 3خواب کلیدنخورده//فراشاهی

فراشاهی 135متری 3خواب کلیدنخورده//فراشاهی

1 هفته پیش در بلوار ۱۵ خرداد

متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏11,640,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏86,222,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
《《《املاک بِرند》》》
باسلام

⭕فروش واحد 135 متری ، سه خواب✔

⭕پارکینگ ، انباری،دو لاین سانسور✔️

⭕طبقه 5

⭕فروشنده واقعی✔️

⭕موقعیت بسیار عالی ✔️

⭕منطقه رو به رشد مناسب برای سرمایه گذاری مطمئن✔️

❌ساختمان برج 4 تحویل می باشد❌

❌پای سند 150 میلیون کسر میشود ❌

❌پای تحویل 300 میلیون کسر میشود❌

✅واحد با متراژ های کم تر هم موجود می باشد✅

⚜️مشاور ملکی شما استواری هستم⚜️
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖      
بهترین هارا ازما بخواهید چون شما لایق بهترین ها هستید

《《《املاک بِرند》》》