فردوس شرق 107متر فول کم واحدرو به نما مالک فروشنده
8 ساعت پیش در کوی فردوس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
107
ساخت
1380
قیمت کل
28,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
263,551,000 تومان
طبقه
5
فروش فوری آپارتمان 107 متری در فردوس شرق! ⭐️
مالک 100٪ فروشنده واقعی این واحد است.
⚜️ امکانات واحد:
* 107 متر مربع خوش نقشه
* 2 خواب دلباز
* فول امکانات رفاهی (جزئیات بیشتر حضوری)
* دارای بالکن کاربردی
* واحد کم واحد و آرام با همسایگان محترم
✅ ویژگی های برجسته:
* سالن، آشپزخانه و هر دو خواب با پنجره رو به نما و نور مستقیم
* نقشه داخلی بی نظیر و بدون یک سانتی متر پرتی
* دسترسی فوق العاده به امکانات شهری و شریان های اصلی
این فرصت استثنایی برای خریدی مطمئن و سرمایه گذاری سودآور را از دست ندهید! مالک با انگیزه بالا، آماده واگذاری است.
برای هماهنگی بازدید و دریافت اطلاعات کامل تر، لطفاً با مشاور فعال و تخصصی منطقه، آقای قیسی، تماس حاصل فرمایید.
☎️ زمان پاسخگویی: 7:00 صبح الی 1:00 بامداد
⚜️ دپارتمان بزرگ هامون ⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.