تائید
فروش مسکونیآپارتمانفردوسی شرقی/134 متر 3 خواب/ صفر کلید اول

فردوسی شرقی/134 متر 3 خواب/ صفر کلید اول

1 هفته پیش در فردوسی شاهین‌شهر

متراژ
137
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏11,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏86,131,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
❌فروش ویژه اپارتمان فردوسی منطقه یک بهترین موقعیت مکانی❌
صفر کلید اول / بهترین متریال روز/ سازنده بنام
137 متر سه خواب ( مستر دار)
فول امکانات اسانسور پارکینگ مسقف و انباری
خوش نقشه سالن مناسب چیدمان/ نما و مشاعات مجلل/ فول کابینت و کمد دیواری ...
✅واحد تخلیه قابلیت رهن مبلغ 1400 میلیارد
✅سند ازاد قابلیت اخذ وام
پیام پاسخگو نیستم برای بازدید تماس بگیرید
املاک نورا( صالحی )