تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرشته 210 متر مجتمع برند نوساز قیمت ویژه

فرشته 210 متر مجتمع برند نوساز قیمت ویژه

21 ساعت پیش در الهیه

متراژ
210
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏180,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏857,142,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
درود
210 متر در یک مجتمع برند با 6 طبقه پارکینگ و مشاعات آبی ورزشی اجتماعات، جیم ، سینما ، اسپا و لابی 500 متری
3 پارکینگ
متریال برند وارداتی

فقط یک واحد قابل فروش با عدد استثنایی(سوپر اکازیون)
تحویل 4 ماه آینده

-----------------

موارد مشابه تماس تا 10 شب