تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرشته 280 متر نوساز کلاسیک

فرشته 280 متر نوساز کلاسیک

2 روز پیش در الهیه

متراژ
280
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏250,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏892,857,000 تومان
طبقه
5
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
معین عالمی
املاک مدرن فرشته /فرشته پلاک 3
----------------
درود
278 متر 3 خواب پلان تفکیکی
4 پارکینگ باکس سندی
500 متر لابی با ارتفاع بلند
مشاعات سوپر لوکس شمچامل چندین هزار متر (استخر سونا جیم اجتماعات بیلیارد سینما و غیره
آشپزخانه انزو اپلاینس میله

کاری از سازنده برند و ارشیتکت بنام
سند تکبرگ بدون ریشه بنیاد اوقاف به شرط

------------------
موارد متناسب با بودجه شما موجود است
مشاوره ملکی تماس تا 11 شب
(خرید فروش رهن اجاره و مشارکت)