تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرشته 290متر 3خواب مستر 3پارکینگ فول مشاعات

فرشته 290متر 3خواب مستر 3پارکینگ فول مشاعات

1 هفته پیش در الهیه

متراژ
290
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏215,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏741,379,000 تومان
طبقه
6
فرشته برج باغ
290متر
3خواب مستر
تراس قابل چیدمان
پلان بینظیر بدون پرتی
آشپزخانه فول فرنیش
3پارکینگ سندی باکس
صابری املاک پازل فرشته