تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفرصت استثنایی/ مسکونی و سنددار/ بر خیابان اصلی

فرصت استثنایی/ مسکونی و سنددار/ بر خیابان اصلی

1 هفته پیش در رودسر

قیمت کل
‏1,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏9,000,000 تومان
متراژ 200 متر مربع
کاربری تماماً مسکونی
(آماده جهت اخذ پروانه ساخت)
دارای سند معتبر و رسمی
روستاییِ نزدیک به شهر
(ترکیب آرامش روستا و دسترسی شهر)
برِ خیابان اصلی با دسترسی فوق العاده
دور تا دور محصور شده و آماده تحویل
- قیمت کل: 1,800,000,000 تومان
(قیمت بسیار منصفانه نسبت به موقعیت)

⚜️املاک داماک سنتر⚜️
مدیریت و کارشناس: محمد رحمتی
دارای دو شعبه فعال در سطح شهر
شعبه 1: خ شهدا، روبروی خ کلانتری12، جنب توتک تبریزی
شعبه 2: خ شهدا، احمدآباد، روبروی خانه بهداشت
با ما، مطمئن معامله کنید.