تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرصت متفاوت / 128 متر / تاپ گلستان

فرصت متفاوت / 128 متر / تاپ گلستان

9 ماه پیش در کرمانشاه

متراژ
128
ساخت
1396
قیمت کل
5٬887٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬992٬000 تومان
طبقه
4
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
128 متر نورگیر و خوش نقشه در لوکیشن خاص
در یکی از بهترین کوچه های منطقه، طبقه 4 جنوبی سمت کوچه، سالن بزرگ با نور مستقیم، آشپزخانه روشن، نقشه ی کاملاً مهندسی بدون ایراد!!!!

✨ سالن دلباز | نور مستقیم
✨ نقشه بی نقص | محله خاص
✨ واحد جنوبی | طبقه 4
✨بدون هزینه | خاص
این واحد برای خاص پسندهاست. بازدید = تصمیم نهایی

فرصت رو از دست نده و همین الان با من تماس بگیر

مشاور شما : کاکاوند