ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فرصت ویژه در پروژه لیلیان پالاس/واحد 87 متر خام
فرصت ویژه در پروژه لیلیان پالاس/واحد 87 متر خام
17 ساعت پیش در فاز 3
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
87
ساخت
1403
قیمت کل
8,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
94,252,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
7
✨ فروش واحد 87 متری در لیلیان پالاس ✨
[ مجتمع لیلیان پالاس، نماد آینده نگری و مهندسی اصیل در مارکت اندیشه ]
✅ این واحد خام و قابل شخصی سازی است؛ مناسب کسانی که می خواهند سلیقه و هویت شخصی خود را در طراحی داخلی پیاده کنند.
طبقه همکف؛ دسترسی آسان، مناسب برای سکونت
قیمت زیر سطح بازار؛ فرصتی محدود در یکی از معدود پروژه های دارای مدیریت هوشمند BMSو معماری مبتنی بر منطق کاربری.
✅در لیلیان، هر متر مربع برای دوام، امنیت و آرامش شما طراحی شده است،نه برای نمایش.
✨ پروژه ای که استاندارد جدیدی برای منطقه اندیشه تعریف کرده است.
برای دریافت شناسنامه فنی، تحلیل ارزش گذاری و رزرو بازدید انحصاری تماس بگیرید.
خانم مهرگان| کارگزار رسمی پروژه های Premium اندیشه
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت