ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
فرصتی طلایی برای خاص پسندا/ویلافول امکانات/کف قیمت
فرصتی طلایی برای خاص پسندا/ویلافول امکانات/کف قیمت
1 روز پیش در نور
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
200
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
300 متر مربع
قیمت کل
2,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
6,666,000 تومان
✅فلت
✅زمین 300 متر بنا 200 متر
☎️مهندس شکوهی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت