تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرصتی مناسب برای سرمایه گذاری

فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری

1 روز پیش در یخسازی

متراژ
115
ساخت
1405
قیمت کل
‏5,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,086,000 تومان
طبقه
5
با سلام نجفی هستم از املاک تخصصی مهد آرامش عضو رسمی اتحادیه مشاورین املاک
موقعیت استثنایی (پیش فروش)
سازنده معتبر و قابل استعلام
فروش واحد 4 و 5 از پنج طبقه پنج واحد
متراژ :115 متری
دو خواب کمد دار
پذیرایی همراه کناف و نور مخفی
کابینت آشپزخانه MDF
گاز 5 شعله و هود لمسی
نمای ساختمان: سنگ
امکان انتخاب هرگونه متریال مطابق سلیقه خریدار
امتیازات : آب شهر مشترک ؛برق و گاز اختصاصی
شرایط پیش پرداخت :قابل مذاکره
مبلغ باقی مانده بر اساس پیشرفت فیزیکی پروژه
تحویل 18 ماهه
فایل های بیشتر با انواع مبالغ موجود است
ملک در حال حاضر در مرحله فونداسیون می باشد
⚜️املاک مهد آرامش انتخابی درست برای معامله ای دو سر برد ⚜️