تائید
فروش مسکونیآپارتمان* فرعی برند امام رضا * غرق نور/عمارت 211متری *

* فرعی برند امام رضا * غرق نور/عمارت 211متری *

2 روز پیش در نوشهر

متراژ
211
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏32,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏151,658,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
درود
❌️ساختمان مورد نظر در بهترین و گرون ترین فرعی نوشهر واقع شده ❌️
✅️6 طبقه / 12 واحدی
✅️مورد فروش طبقه سوم
✅️211 متری / 3 خواب
✅️معماری و متریال همسو با ساختمان های تهران
✅️غرق نور / سر تا سر پنجره های قدی و بزرگ
✅️لابی و فضای پارکینگ مجلل
✅️منطقه ی اعیان نشین نوشهر
✅️سند تفکیکی و تک برگ شش دانگ
❌️ نزدیک به دریا و تمامی مراکز خرید و و. . .❌️

❌️مشاور رضا طبری ❌️