ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فرمانیه 135تر/3خ/2پارکینگ/فول نوسازی/2بر غرق آفتاب
فرمانیه 135تر/3خ/2پارکینگ/فول نوسازی/2بر غرق آفتاب
2 روز پیش در فرمانیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
135
ساخت
1387
اتاق
3
قیمت کل
45,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
333,333,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️ فرمانیه شرقی ⚜️
✨️135متر 3خواب
✨️در بهترین طبقه ساختمان (ط4)
✨️غرق آفتاب از شرق و جنوب
✨️فول نوسازی شده برند
✨️دسترسی و لوکیشن تاپ ترین منطقه
✨️پلان استثنایی و خوش چیدمان
✨️آشپزخانه بزرگ با متریال برند
✨️خوابهای استاندارد با نورگیری عالی و پر از کمد
✨️سازه مستحکم ،مشاعات تحسین برانگیز
✨️امکانات شامل
◽️2پارکینگ سندی
◽️ انباری
◽️ آسانسور
✨️لابی
✨️سرایدار مقیم
✨️امکان تعدیل قیمت در نشست
☎ و بسیار توضیحات شنیدنی و موردهای بینظیر و به قیمت روز که با تماس شما عزیزان یک به یک با هم مرور خواهیم کرد .
مشاور ملکی شما ؛ شهرام نعمتی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت