تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرمانیه 250 متر 3 خوابه

فرمانیه 250 متر 3 خوابه

2 هفته پیش در نیاوران

متراژ
250
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏152,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏610,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
2000 متر لابی مجلل و مبله
2000 متر روف گاردن مبله
3 شیفت لابی من
نگهبانی و دکه پلیس جلوی درب ورودی
استخر و سونا جکوزی دو طبقه
زمین بسکتبال
زمین تنیس
دارای سالن اسپا
دارای کافی شاپ
دارای رستوران درون مجموعه
سالن اجتماعات مجلل با ارتفاع 12 متر
سالن کنفرانس و جلسه