تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرمانیه شرقی 115 متر ویو ابدی مدرن

فرمانیه شرقی 115 متر ویو ابدی مدرن

3 روز پیش در حصار بوعلی

متراژ
115
ساخت
1405
قیمت کل
‏73,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏634,782,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
115 متر
عکس ها متعلق به واحد هستش