تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرمانیه شرقی، 253متر، کلید نخورده (آفر ویژه)

فرمانیه شرقی، 253متر، کلید نخورده (آفر ویژه)

2 هفته پیش در اقدسیه

متراژ
253
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏95,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏375,494,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜مشاورین املاک کازا⚜
✅ارائه فایل های اکازیون منطقه‼️

✅فرمانیه شرقی
✅5طبقه تکواحدی
✅طبقه اول
✅نورگیر قابل قبول
✅253متر 3خواب 3مستر
✅نقشه مهندسی
✅کلید نخورده
✅مشاعات آبی کامل
✅2پارکینگ سندی

⚜مناسب سرمایه گذاری و سکونت⚜

موارد مشابه:
▪️نیاوران نوساز 240متری= 115میلیارد
▪️فرمانیه 10 ساله 300متری= 110میلیارد
▪️نیاوران نوساز 210متری= 110میلیارد

️تماس تا 12شب️