تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرمانیه شرقی/ واحد 125m / مدرن

فرمانیه شرقی/ واحد 125m / مدرن

1 هفته پیش در فرمانیه

متراژ
125
ساخت
1403
قیمت کل
‏43,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏350,000,000 تومان
طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨ فرصتی استثنایی برای سکونت در خانه ای که تمام استانداردها را دارد

◾واحد 125متری دلباز و دوخوابه | مدرن |

✅ مشخصات واحد جهت بررسی خریداران محترم:

▪️ ساخت و طراحی مدرن و مهندسی شده
▪️ نورگیری عالی و بسیار روشن (با دید باز و بدون مشرف)
▪️سند تک برگ شخصی (بدون ریشه)
▪️ورودی از لابی با حضور لابی من برای مدیریت و امنیت
▪️دارای روف گاردن (مناسب برای دورهمی ها و آرامش)
▪️ دسترسی بسیار عالی به تمامی مراکز خدماتی، تجاری و حمل ونقل عمومی

⛔ این فایل شخصی است. از همکاران املاک و مشاورین عزیز خواهشمندم جهت جلوگیری از اتلاف وقت، تماس نگیرند. فقط خریداران واقعی.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید، تماس بگیرید

مشاور شما: آقای شیری