تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرمانیه متقیان 160 متر اوقافی

فرمانیه متقیان 160 متر اوقافی

3 روز پیش در حصار بوعلی

متراژ
160
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
‏47,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏293,750,000 تومان
* قیمت بسیار مناسب

******** تصاویر مربوط به واحد میباشد *******

از پاسخگویی به همکاران املاک معذورم

برای بازدید از این واحد ارزنده با من در تماس باشید

**091211828