تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرهنگیان 206 متر تک واحدی

فرهنگیان 206 متر تک واحدی

6 روز پیش در شهرک بهداری

متراژ
206
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏16,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,553,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✨️✨️املاک مهدوی ✨️✨️
✅️لوکیشن بی نظیر فرهنگیان
✅️206 متراژ تک واحدی طبقه 5از 5 یک سال ساخت
✅️هال بزرگ مناسب هر نوع چیدمان
✅️سه خواب بزرگ و مستر
✅️دیوارها کاغذ دیواری ضد آب درجه یک
✅️گچبری زیبا و بی نظیر
✅️متریال درجه یک
✅️کابینت چوب و کمد دیواری عمیق هر سه خواب
✅️پارکینگ بدون مزاحمت، پارکینگ مهمان
✅️سند ششدانگ آماده انتقال قابلیت وام مسکن
✅️شمالی نورگیر درجه یک
✅️تراس بزرگ و کاربردی

✨️جهت اطلاعات بیشتروبازدید لطفا حضوری مراجعه نمایید✨️
✨️مشاور امور ملکی امیرحسین مهراد ✨️
✨️دارای فایل های متعدد در رنج قیمتی شما ✨️
✅️170 متری بعثت (فضل) طبقه 4 از 4 یک سال ساخت فی 11500
✅️173 متری دارایی یک سال ساخت تا دو سال مالک 1500 رهن میشینه فی 12200
✅️100 متری خیام صفر کلید نخورده فی 8650 خام
✅️ مسکن مهر نور 80 متری طبقه سوم تک بلوک 3950
✅️140 متری صفر خام 75 تک واحدی امیرکبیر
✅️105 متری بی نظیر ترین مجتمع دارای فراوان ترین امکانات فی خام 82
✅️ایران خودرو 100 متری طبقه 4 صفر آماده خام 6450

✨️املاک مهدوی نبش ولیعصر 20✨️