تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرهنگیان/باسازی شده

فرهنگیان/باسازی شده

1 روز پیش در کوی مهدیس

متراژ
67
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,746,000 تومان
طبقه
1

به نام تنها خالق هستی ⚜️

️ کد فایل: [کد 7️⃣8️⃣]

✨ن خانه ای لوکس، فرصت طلایی و منحصر به فرد! ✨
⚡ خرید یا رهن واحدی بی نظیر با تضمین امنیت و آرامش کامل
✔️ قرارداد رسمی ثبت شده
✔️ خدمات کامل تا تحویل نهایی
✔️ سرمایه گذاری هوشمند و مطمئن

✨ ویژگی های لوکس ملک ✨

⚜️ خوش نقشه و مدرن | 2 خواب استاندارد
✨ انشعابات کامل سازمانی
✔️ کابینت و کمد دیواری MDF مدرن
✔️ درب ورودی ضدسرقت و ریموتی
✔️ نورگیری عالی
✔️طبقه بالا - 67متری

سند ازاد
امکان رهن تا مبلغ [مبلغ] میلیون، تضمین شده توسط مجموعه ما

✅ آدرس دفتر:
مهدیس، میدان تعاون، خیابان اصلی 18 متری، بین خیابان 17 و 18
املاک سعید شریفی

‍ کارشناس و مشاور امور ملکی: خانم زرگانی

✨ همین امروز تماس بگیرید و بازدید اختصاصی خود را تجربه کنید – فرصت محدود است!