تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفروس مطب پزشکان میدان ورزش 64 متری

فروس مطب پزشکان میدان ورزش 64 متری

1 هفته پیش در اردبیل

متراژ
64
ساخت
1400
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏15,360,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏240,000,000 تومان
طبقه
3
_____________مشاورین املاک اربابی_____________
مشارکت در ساخت ،خرید ،فروش ،رهن ،اجاره
_____________________________________________
دارای دو اتاق
سرویس بهداشتی و آبدارخانه
خوش نقشه و نورگیر
دسترسی اتاقها به هم از داخل
موقعیت نزدیک میدان
____________________________________________
مسکن اربابی (بیژن اربابی)