تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش 10،000 متر کارخانه صنایع فلزی شهرک ایوانکی

فروش 10،000 متر کارخانه صنایع فلزی شهرک ایوانکی

1 هفته پیش در ایوانکی

متراژ
10000
ساخت
1393
اتاق
+4
قیمت کل
‏88,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏8,800,000 تومان
✴️شهرک صنعتی ایوانکی
✴️زون فلزی شهرک
✴️زمین 10000 متر (یک هکتار)
✴️سوله 2400 متر
✴️برق 450 آمپر
✴️گاز جی 65
✴️اداری رفاهی 300 متر
✴️فونداسیون اجرا شده آماده افزایش بنا 4000 متر
✴️سند تک برگ
✴️پایانکار
((املاک صنعت سوله ))