تائید

فروش 103متری

9 ساعت پیش در ساماندهی

متراژ
103
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏11,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏106,796,000 تومان
طبقه
1
،⚜️مشاورین املاک راز ⚜️

واحد 103 متری برای فروش – لوکیشن کم نظیر

اگر به دنبال واحدی خوش نقشه، خوش لوکیشن و بدون دردسر نقل مکان هستید، این ملک می تواند دقیقا همان چیزی باشد که می خواهید.

**مشخصات کلی ملک:**
- متراژ: **103 متر مفید**
- موقعیت ساختمان: **شمالی**
- موقعیت واحد: **شمالی**
- طبقه: **اول** (دسترسی راحت، بدون دغدغه آسانسور)
- **لوکیشن بسیار عالی**؛ دسترسی راحت به امکانات رفاهی و روزمره
- دارای **لابی و سرایداری** (آسودگی خاطر و امنیت بیشتر)
- دارای **حیاط خلوت** (فضای دلباز برای گل وگیاه، استراحت یا انبار)
- **واحد تخلیه** و آماده تحویل فوری
- سن بنا: حدود **2 سال**
- **سند تک برگ آماده انتقال**

**امکانات مالی و شرایط پرداخت:**
- قابلیت **رهن تا حدود 1/200**
- امکان **دریافت وام بانکی**
- مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری با توجه به موقعیت و سند آماده

این واحد به دلیل ترکیب کم نظیر **موقعیت، نور، امنیت و شرایط مالی منعطف**، گزینه ای بسیار مناسب برای خانواده هایی است که به دنبال خانه ای بدون دردسر برای سکونت، و همچنین سرمایه گذاران هستند.